Επικαιροποίηση e-mail γονέων και κηδεμόνων

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ, ΝΑ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ E-MAIL, ΑΠΟΣΤΕΛΛΟΝΤΑΣ ΤΑ ΣΤΟ ΜAIL ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ, mail@2dim-galats.att.sch.gr , ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΟΥΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΘΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΕΙΔΗΣΗ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΜΑΣ.

Αυτές τις ημέρες που τα παιδιά θα παραμείνουν σπίτι καλό είναι να εκμεταλλευτούμε τις δυνατότητες που μας παρέχει η τεχνολογία εποικοδομητικά μαζί με τα παιδιά μας. Στο σύνδεσμο εκπαιδευτικό υλικό για όλες τις τάξεις παραθέτουμε κάποια χρήσιμα προγράμματα που μπορείτε να κατεβάσετε στον υπολογιστή για να απασχολούνται τα παιδιά στο σπίτι αυτές τις μέρες.